Informacja

2020-05-18 09:12:29

Informacja o umożliwieniu uczniom uczestnictwa w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych oraz organizacji konsultacji na terenie Szkoły Podstawowej, dla której organem prowadzącym jest Gmina Bielice.

 

Drodzy Rodzice,

 

            Informujemy, iż od dnia 25 maja 2020 r. zostaną  przywrócone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w oddziałach przedszkolnych oraz w klas I-III szkoły podstawowej. 

            Dyrektor szkoły określi szczegółowy sposób sprawowania opieki, jak i prowadzenia zajęć dydaktycznych dla dzieci, które będą przebywać w szkole. Forma zajęć dydaktycznych jest uzależniona od warunków epidemicznych panujących na terenie gminy, w której szkoła się znajduje oraz od możliwości spełnienia wytycznych Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej.

 

            Ponadto od 25 maja 2020 r. umożliwiono uczniom klas VIII uczestnictwo na terenie szkoły w dobrowolnych  konsultacjach indywidualnych w szczególności z tych przedmiotów, z których od 16 do18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb uczniów, a także warunków pracy szkoły. Ich organizację ustali dyrektor szkoły.

 

Od 1 czerwca br. uczniowie pozostałych klas ze szkół dla dzieci i młodzieży będą mieli możliwość korzystania z konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb ucznia, a także warunków szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla ucznia, natomiast dyrektor szkoły będzie zobowiązany je zorganizować, biorąc pod uwagę możliwości szkoły.

            Jednocześnie informujemy, iż na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Bielicach dostępna będzie deklaracja dotycząca uczestnictwa dziecka w zajęciach. Rodzice zainteresowani uczestnictwem dziecka w zajęciach proszeni są o jej wypełnienie oraz kontakt telefoniczny z dyrektorem Szkoły.

Apelujemy do Rodziców o przestrzeganie wytycznych GIS, MZ i MEN.

 Link do wytycznych:  https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

 

Do szkoły może uczęszczać wyłącznie uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji nie wolno przyprowadzać ucznia do szkoły.

 Licznik odwiedzin:
5062120

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Czerwiec 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia