Jubileusz 70-lecia Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach


Drodzy Państwo!

   W związku z jubileuszem 70- lecia Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach, który przypada w bieżącym roku, nauczyciele oraz Dyrekcja maja zaszczyt zaprosić wszystkich Absolwentów oraz Przyjaciół naszej szkoły do wspólnego świętowania! Na ten szczególny dla naszej placówki czas, zaplanowaliśmy wiele ciekawych atrakcji.

  Uwieńczeniem jubileuszu będzie spotkanie po latach, które zaplanowaliśmy na 13 października 2017r. Wtedy wszyscy będziemy mieli okazję do tego, by porozmawiać i powspominać wspólnie spędzone chwile w szkole. Wkrótce opublikujemy informacje dotyczące szczegółowego programu zjazdu.

***

***

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Dziadkowie, Absolwenci!

    Ruszamy z akcją: Moja szkoła – szkołą moich bliskich! Zachęcamy do tego, by zajrzeć do domowych archiwów. Być może w starym albumie znajdą się zdjęcia ze szkolnych czasów. Jeśli byłaby taka możliwość z chęcią  pożyczylibyśmy je na kilka dni, by zrobić ich odbitki. W ten sposób wspólnie stworzymy album szkoły, który udostępnimy na naszej stronie internetowej oraz w publikacjach i na wystawie. Liczymy na to, że razem odnajdziemy nowe, nieznane zbiory zdjęć upamiętniających 70- lecie istnienia naszej szkoły.

   Bylibyśmy zachwyceni jeśli okazałoby się, że w domowych pamiątkach znajdują się stare zeszyty, klasówki, notatki, tarcze, itp., które moglibyśmy pożyczyć na październikową uroczystość.

  Zdjęcia i pamiątki można dostarczać za pośrednictwem naszych uczniów lub osobiście pani Annie Rudzińskiej.

 Można też zeskanowane zdjęcia przesłać na adres: zspbielice.70lat@gmail.com

 

Licznik odwiedzin:
5403137

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Wrzesień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia