Kontrakt Samorządowy Pyrzyce+


 

Strona internetowa szkoły:  spbielice.edupage.org

 

Wsparcie Szkoły Podstawowej w Bielicach w kształceniu ogólnym działaniami edukacyjnymi i doposażeniowymi na rzecz rozwoju gospodarczego KS”Pyrzyce+”

nr projektu: RZPZ.08.05.00-32-K014/16

W ramach projektu w roku szkolnym 2018/2019 są prowadzone zajęcia w trzech grupach wiekowych.

Klasy 1 – 3 SP – zajęcia: korekcyjno – kompensacyjne (2 grupy), dydaktyczno - wyrównawcze w edukacji polonistycznej, dydaktyczno - wyrównawcze w edukacji matematycznej, rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne, logopedyczne (2 grupy), socjoterapeutyczne, korekcji wad postawy i ruchowe.

Klasy 4 – 6 SP- zajęcia: korekcyjno – kompensacyjne, dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego, dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki, rozwijające z historii, rozwijające z języka angielskiego, rozwijające z języka niemieckiego, rozwijające z matematyki i informatyki, socjoterapeutyczne.

Klasy 7 – 8 SP i III Gim. – zajęcia: korekcyjno – kompensacyjne, dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego (2 grupy), dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki (2 grupy), rozwijające z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych, rozwijające z języka angielskiego, rozwijające z języka niemieckiego, doradztwo zawodowe (2 grupy).

 


W związku z realizacją projektu Wsparcie Szkoły Podstawowej w Bielicach w kształceniu ogólnym działaniami edukacyjnymi i doposażeniowymi na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego

informujemy, iż trwa nabór do uczestnictwa w zajęciach realizowanych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach 

Na zajęcia dodatkowe przyjmowane są uczniowie szkoły podstawowej , gimnazjum na podstawie złożonej „Deklaracji Uczestnictwa” oraz spełniające kryteria określone w Regulaminie Uczestnictwa w Projekcie dostępnym na stronie https://spbielice.edupage.org/ .  Dokumenty do pobrania dostępne są w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach oraz na stronie internetowej spbielice.edupage.org.  

Regulamin_uczestnictwa_w_projekcie.odt

Deklaracja_uczestnictwa.odt

deklaracja_uczestnictwa_w_poszczegolnych_zajeciach.odt

Formularz_rekrutacyjny.odt

oswiadczenie_o_wyrazeniu_zgody.odtLicznik odwiedzin:
4099926

Obsługa techniczna
ALFA TV


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Lipiec 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia